Moment Credit

Moment credit

Greiti kreditai ir ilgalaikės paskolos

  • Protinga kaina
  • Oficialus paskolų ir kreditų teikėjas
  • Veiklą prižiūri Lietuvos bankas

Moment Credit stengiasi, kad kaina už paskolą internetu būtų prieinama ir mažesnė už vidutinę kainą rinkoje. Kiekvienas, klientas, kuris pasinaudoja Moment Credit paslauga gauna ne tik geresnę kainą, bet ir kaupia Moment Credit eurus, kuriuos gali panaudoti kredito palūkanoms dengti. O tai leidžia dar labiau sutaupyti.

Paskolos is zmoniu pigiau
Reikia greitos paskolos internetu
Pirmoji tarpusavio skolinimo platforma. Greitas sprendimas dėl paskolos suteikimo. Ilgalaikės vartojimo apskolos iki 19.000 EUR. Paskolos namų remontui, automobiliui pirkti.
Paskolos internetu dirbantiems
Reikia greitos paskolos internetu
Kodėl verta rinktis FinBee paskolą? Mažos paskolų palūkanos; individualus požiūris į kiekvieną klientą; paskolos sąlygos priklauso tik nuo kiekvieno kliento asmeninių finansinių rodiklių; galite pasiskolinti nuo 300-6000 EUR.
Greitos paskolos internetu be uzstato
Reikia greitos paskolos internetu
Pirma paskola iki 3000 € nemokamai net 6 mėnesiams. Refinansuojame iki 10 000 € asmeninėmis sąlygomis. Kredito paraišką pateikti gali fiziniai asmenys nuo 20 metų amžiaus.
Paskolos visa para nemokamai
Reikia greitos paskolos internetu
Galima rinktis paskolos sumas nuo 100 EUR iki 5000 EUR, o terminus - nuo 3 iki 48 mėnesių. Paraišką išnagrinėsime ir atsakymą Jums pateiksime dar pokalbio metu. Jei paraiška bus patvirtinta, paskolą Jums pervesime į banko sąskaitą per 10 minučių.
Vartojimo lizingas visa para
Reikia greitos paskolos internetu
Jūsų patogumui paskolas išduodame ir vakarais, ir savaitgaliais iki 22 val. Paskolos suma nuo 300 iki 15.000 Eur. Sudarius sutartį, pinigai Jus pasieks per 30 min. Atsakymas dėl paskolos per kelias minutes.

Moment Credit yra įrašyta į oficialų vartojimo kredito davėjų sąrašą, todėl Moment Credit veiklą prižiūri Lietuvos bankas. Po Moment Credit veiklos patikrinimo 2012 m. Lietuvos bankas nenustatė jokių veiklos trūkumų, už kuriuos Moment Credit būtų skirtos sankcijos. Moment Credit laikosi visų įstatymų reikalavimų, o ypač gerbia vartotojų teises.

Pratęsti kreditą, gauti papildomą paskolą, grąžinti kreditą.
Patogus sutarties valdymas
Paskola internetu, kreditas SMS, vartojamoji paskola, paskolos ir kreditai internetu.
Jau 9 metų patirtis

Unikali Moment Credit sukurta programa leidžia klientui pačiam valdyti savo kredito sutartį. Klientas gali savo nuožiūra pratęsti kreditą, keisti įmokų skaičių, gauti papildomą paskolą, grąžinti kreditą anksčiau termino ir t.t.
Moment Credit įsikūrė 2007 m. ir vieni pirmųjų pradėjo teikti kreditus internetu bei pirmieji SMS žinute.

Dabar klientai gali skolintis ne tik internetu, bet ir 7 Moment Credit klientų aptarnavimo skyriuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

Sukūrėme ypač paprastas ir aiškias procedūras, todėl tiek internetu, tiek skyriuose klientai gali pasiskolinti vos per 5 minutes.

Skolina pinigus be užstato
Daugiau kaip 160 000 klientų Lietuvoje
Kredito gražinimas, paskolos atidėjimas, paskolos išmokėjimas.
Humaniškai sprendžia klientų problemas

Kasdien vis daugiau žmonių noriai naudojasi Moment Credit paslauga. 2014 m. pabaigoje jau turėjo daugiau kaip 160 000 klientų.
Jei klientui sunkiau sumokėti paskolos įmoką, visada stengiamės supratingai spręsti jo problemą: siūlome atidėti kredito mokėjimo terminus ar išdalinti mokėjimus mažesnėmis įmokomis.

Skolina pinigus be užstato
Atsakingai finansuoja

Moment Credit priklauso Lietuvos vartojimo kredito ir lizingo asociacijai (LVLKA), kuri vienija vienus didžiausių ne bankinio sektoriaus vartojimo kredito davėjus. Vienas pagrindinių asociacijos tikslų – įtvirtinti profesionalaus vartojimo lizingo ir kreditų paslaugų teikimo standartus, kad finansų įmonės atsakingai teiktų finansines paslaugas.

LVLKA taip pat yra Europos finansų asociacijas vienijančios organizacijos EUROFINAS nare.