SMS Credit

SMS credit pirma paskola nemokamai

SMSCredit.lt — nebe seniausia kreditų bendrovė ir viena pirmųjų, pradėjusi teikti tokią paslaugą kaip pirmas kreditas nemokamai. Ši kredito įmonė pinigus perveda per 15 minučių.

[table id=2 /]

Pirmas kreditas nemokamai

Ką daryti, norint pasinaudoti SMSCredit paslauga „pirmas kreditas nemokamai”? Visiems, kurie pirmą kartą naudojasi SMSCredit įmonės paslaugomis ir nori pasiskolinti nedidesnę nei 300 eurų sumą, suteikiama paslauga — pirmas kreditas nemokamai.

Tai reiškia, kas pasiskolinus SMSCredit bendrovėje 300€ 30 dienų terminui, Jums bus suteikta 100% nuolaida kredito palūkanoms. Tai reiškia, Jums nereikės mokėti paskolos palūkanų. Pasiskolinus 300 eurų, grąžinti reikės taip pat tik 300 eurų. Atkreipkite dėmesį, kad šitai paskolai internetu galioja administravimo mokestis — 3,60 euro.

Kaip pasiskolinti SMSCredit?

Pateik paraišką paskolai internetu SMSCredit.lt.

Kredito skaičiuoklėje pasirink reikiamą sumą ir norimą paskolos terminą spausk „Gauti kreditą“.

Užsiregistruok.

Norint gauti greitą paskolą, užsiregistruoti reikės vieną kartą. Jei nori pateikti paraišką paskolai internetu gauti, Tu turi būti Lietuvos pilietis nuo 18 iki 70 metų amžiaus ir negali turėti uždelstų paskolų mokėjimų, blogos kredito istorijos arba pradelstų skolų ir kitų įsipareigojimų kitose finansinėse įmonėse.

Registracijos formoje reikia nurodyti savo asmens kodą, mobilaus telefono numerį ir el. pašto adresą. Užsiregistravus, Tau reikįs pervesti mums vieną centą (0,01 € ) iš savo banko sąskaitos — taip Tu leisi mums visiškai saugiai sužinoti savo banko sąskaitos numerį, į kurį Tau galėsime pervesti paskolą. Daugiau informacijos, kaip pervesti vieną centą, pamatysi užpildžius registracijos formą.

Gauk kreditą

Kreditas jau beveik rankose. Gavę Tavo 1 ct pervedimą, per keletą minučių SMSCredit priims sprendimą dėl kredito išdavimo ir praneš apie tai SMS žinute. Teigiamo atsakymo atveju Tau nedelsiant perves ir kredito pinigus. Tai, kaip greitai gausi pinigus, priklauso nuo banko, kuriame turi sąskaitą.