Pirma Paskola Nemokamai

SMSCREDIT pirma paskola nemokamai

SMSCredit.lt – pinigai tada, kada reikia

SMS Credit – kompanija, kurios pavadinimas beveik tapo bendrine fraze Lietuvos padangėje. Visi norintys gauti paskolą čia ir dabar, t.y. greitąjį kreditą, dažnai tiesiog taip ir sako „reikia sms kredito“. Lietuvoje gerai žinomą prekinį ženklą SMSCredit.lt valdo UAB „Credit Service“, priklausanti 4Finance Group, o ši apima paskolų įmones veikiančias Lietuvoje, Latvijoje, Suomijoje, Švedijoje, Danijoje, Lenkijoje, Ispanijoje, Gruzijoje, Čekijoje bei Bulgarijoje. Taigi, tarptautinė patirtis pasiekiama kiekvienam lietuviui.

SMSCredit.lt paslaugos

Mazos paskolos palukanos lizingasSMS – trumpos, greitos žinutės, būtent dėl to ir efektyvios bei plačiai naudojamos. Būtent tai ir simbolizuoja SMSCredit pavadinimas – pinigai greitai, paprastai ir į tikslą. Įmonė suteikia kreditus nuo 50 iki 750 € trumpam periodui nuo 14 iki 30 dienų. Tačiau kitaip jei panašių sms kreditų teikėjai, SMSCredit.lt suteikia galimybę gražinimo terminą pratęsti sumokant palūkanų dydžio mokestį.

SMSCredit pirmoji paskola nemokamai – tai išties gera akcija, kuri faktiškai vyksta nuolat. Anot įmonės, kiekvienam žmogui gali prireikti paskolos internetu vieną kartą, tad kodėl nepasinaudojus galimybe gauti ją nemokamai? Beje, turėtume patikslinti, jog „nemokamai“, reiškia nereikės mokėti palūkanų. Jei pasiskolinta 100 €, tai ir gražinti reikės 100 €.

Paraišką paskolai galima pateikti bet kuriuo paros metu, paskolos internetu suteikiamos per 15 minučių nuo paraiškos gavimo (darbo laiku). Viskas vyksta paprastai ir greitai įmonės tinklalapyje ar tiesiog išsiuntus SMS žinutę. Tačiau norintys gyvo bendravimo bei grynųjų pinigų, gali pasinaudoti sudaryta galimybe gauti paskolą ir grynaisiais. Tai padaryti galima atvykus į bet kurį SMSCredit.lt partnerių biurą ar prekybos vietą. Šiuo metu paskolos grynaisiais išduodamos Lietuvos Spauda bei Spauda (Vaskota.lt) kioskuose, Narvesen prekybos vietose bei PayPost skyriuose.

Paskolos internetu yra greitas būdas išspręsti finansines problemas, tačiau vėliau visgi paskolą reikia gražinti. SMSCredit.lt visada bendrauja su klientais ir jei iškyla problemų gražinti paskolą, visuomet ieško bendrų kompromisų. Paskolos termino atidėjimas yra vienas svarbiausių ir paprasčiausių mechanizmų, užtikrinančių, jog klientas gali gražinti paskolą tada, kad galės. Įmonės tinklalapio blogas taip pat puiki vieta susipažinti su paskolų srities aktualijomis ir rasti taupymo, finansinio raštingumo patarimų.