Paskolos Bedarbiams

Paskolos internetu

Paskolos bedarbiams NEIŠDUODAMOS

Paskolos bedarbiams — kažkada buvo viena iš populiariausių paskolų rūšių, kuriomis naudojosi daugelis mūsų šalies gyventojų, kuriems pritrūkdavo pinigų. Tačiau, kaip dažnai būna, nedirbantys gyventojai, pasiskolinę pinigų neturėdavo lėšų greitas paskolas grąžinti. Bedarbiai, neturintys darbo ir kito pragyvenimo šaltinio gyventojai, lengva ranka imdavo greitas paskolas bedarbiams, kurias duodavo beveik visos kredito įstaigos. Bet atėjus laikui pinigus grąžinti, retas nedirbantis skolininkas turėjo pinigų, kad apmokėtų paskolą ir jos palūkanas.

Dėl šios priežasties, buvo nutarta, kad paskolos bedarbiams nebebus duodamos. Tai reiškia, kad visos kredito įstaigos turi tikrinti kiekvieno, atėjusio pasiimti paskolą, mėnesines pajamas.

Kaip gauti paskolą internetu?

Greitą paskolą gauti gali tik tie žmonės, kurie turi pastovų, apmokamą darbą. Paprastai, greitos paskolos dydis, yra skaičiuojamas nuo Jūsų gaunamų mėnesinių pajamų dydžio. Paskolos internetu grąžinimo sąlyga yra tokia, kad jos mėnesio dydis, negali būti didesnis už 40% Jūsų gaunamų mėnesio pajamų dydį. Paprastai kalbant, Jūsų paskolos internetu mėnesinė grąžinimo suma turi būti ganėtinai mažesnė už Jūsų gaunamas pajamas per mėnesį. Taip Jūs lengviau galėsite grąžinti paskolą internetu ir neliksite skolingas kredito įstaigoms.

Šeimos paskolos

Ką daryti norint pasiskolinti didesnę sumą, tai yra gauti didesnę internetinę paskolą? Tokiu atveju, Jums gali padėti šeimos paskolos. Naujas Vartojimo kredito įstatymas sako, kad paskola internetu imama sutuoktinio, yra bendra paskola visai šeimai. Taip Jūs galite gauti didesnę paskolos sumą todėl, kad paskolos dydis skaičiuojamas nuo visos šeimos bendros pajamų sumos. Tai yra Jūsų šeimos pajamos pliusuojamos ir paskolos internetu mėnesinio gražinimo 40% dydis skaičiuojamas ne nuo Jūsų vieno pajamų, o nuo bendros šeimos pajamų sumos. Taip greita paskola internetu automatiškai gaunasi didesnė ir Jūs gaunate didesnę pinigų sumą.

Ką daryti, jei noriu gauti paskolą asmeniškai?

Norint gauti paskolą asmeniškai, o ne šeimos paskolą, Jums reikia būti sudarius vedybinę sutartį, kurioje sutuoktinio prievolės yra atskiros, arba kredito gavėjas nori gauti sau asmeninę paskolą.

Dėl bet kokios paskolos patikslinimo, kreipkitės į Jūsų pasirinktą kredito bendrovę.

Greitos paskolos internetu bedarbiams neteikiamos