Pirma Paskolos Įmoka Tik Po 3 Mėnesių

Vivus.lt – patogi paskola kiekvienam lietuviui

Vivus.lt pavadinimas gerai įsiminęs visiems lietuviams iš surimuotų ir skambių radijo bei televizijos reklamų. Tai prekinis ženklas, kurį vertina norintys greitai ir patogiai gauti įvairaus dydžio paskolą. Šį prekinį ženklą valdo kompanija „Credit Service“ (iki 2016 metų prekinis ženklas buvo valdomas kompanijos „4finance“). Vivus.lt deklaruoja save kaip lojalų partnerį, kompanija siekia nuolatinio bendradarbiavimo ir vertina ištikimus klientus.

Vivus.lt paslaugų krepšelis

Vivus greita paskolaVivus paskolos teikiamos ne tik internetu, kaip daro daugelis Lietuvos įmonių, tačiau pateikti paraišką galima ir banko filiale. Tai suteikia galimybę gauti paskolą net ir tiems žmonėms, kurie nesinaudoja el. bankininkyste. Visgi, paskolos internetu yra patogesnis instrumentas, tad daugelis klientų paraiškas teikia būtent internetu.

Vivus.lt galima gauti paskolą nuo 100 iki 3000 €, o paskolos internetu gražinimo terminas gali būti nuo 3 iki 24 mėnesių. Gauti kreditą gali kiekvienas pateikęs paraišką ir atitinkantis pagrindinius kriterijus – klientas turi būti 18-70 metų amžiaus, LR pilietis, nuolat gyvenantis Lietuvoje bei dirbantis, mokus ir neturintis uždelstų mokėjimų kitoms finansinėms institucijoms.

Vivus kreditai – dėmesys klientui

Nors Vivus.lt didžiąją dalį paskolų išduoda internetu, tačiau tai nereiškia, jog viskas automatizuota ir nėra tikro žmogaus prisilietimo. Ši paskolų teikimo bendrovė būtent akcentuoja bendravimą su klientais, dėmesį kiekvienai situacijai ir lojalumą.

Įvertinami lojalūs klientai. Yra tam tikras įmonių tipas, kurie susikoncentravę į naujų klientų „medžioklę“ ir vos tik klientas pasirašo sutartį, jis tampa nebeįdomus. To tikrai negalima pasakyti apie Vivus.lt. Kompanija vertina ilgalaikius klientus ar nuolat sugrįžtančius ir visada lepina išskirtinėmis nuolaidomis, pateikia specialius pasiūlymus ar apdovanoja. Visai neseniai Vivus.lt savo klientams gražinusiems paskolą dovanojo kavos (pasitelkus partnerių tinklą visoje Lietuvoje), tad seni klientai tikrai nesijaučia nuskriausti.

Nėra neišsprendžiamų situacijų. Vivus.lt supranta, jog gyvenime gali atsitikti visokių, kad ir labai neįtikėtinų situacijų. Kartais tos situacijos sutrukdo laiku grąžinti paskolą ar sumokėti paskolos internetu grąžinimo įmoką. Todėl kompanijos darbuotojai teikia konsultacijas ir bendromis jėgomis bando sudėlioti planą, kaip klientui nepabloginus savo situacijos gražinti paskolą. Žinoma, aktualiausias įrankis tokioje situacijoje yra paskolos termino atidėjimas.